منشور اخلاقی

در دنیای کسب و کار، اصلی ‏ترین عنصر “مشتری” است. تحقق اصل رضایت مشتری تضمین کننده موفقیت در کسب و کار است. همکاران ما در کانون آگهی و تبلیغات تصویر بازار بر اساس اعتقاد و التزام عملی به اصل مشتری‏ مداری خود را پایبند به این اصل می دانند. در حقیقت، فهم و ارائه پاسخ مناسب به پرسش مهم “مشتری چه می‏خواهد؟” یکی از بنیادی ترین اصول و اهداف کانون آگهی و تبلیغات تصویر بازار است.

درباره کانون آگهی و تبلیغات تصویر بازار

کانون آگهی و تبلیغات تصویر بازار با استفاده از تجربیات نیروهای متخصص و فعال در زمینه تبلیغات، بازاریابی، طراحی و گرافیک و مجسمه سازی و عکاسی و … تیمی پویا و خلاق جهت ارائه خدمات تدارک دیده می باشد.

کانون آگهی و تبلیغات تصویر بازار با اخذ پروانه به شماره ۳۳۱۷ از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی تاسیس و فعالیت خودر ابه  صورت رسمی در زمینه تبلیغات  آغاز نموده و با استفاده از تجربیات نیروهای متخصص و فعال در زمینه تبلیغات، بازاریابی، طراحی و گرافیک و مجسمه سازی و عکاسی و … تیمی پویا و خلاق جهت ارائه خدمات تدارک دیده است.

خدماتی که کانون آگهی و تبلیغات تصویر بازار به مشتریان ارائه می دهد را می توانید از منوی اصلی مشاهده نمایید و با کلیک بر روی هر یک از زیر مجموعه های آن توضیحات کامل را مطالعه بفرمایید.